Haber

AK Parti ve MHP Terme’de İstişare Toplantısı Gerçekleştirdi

AK Parti ve MHP’nin il ve ilçe teşkilatları, Samsun’un Terme ilçesinde düzenlenen istişare toplantısında bir araya geldi.

Terme Belediyesi Park Yaşam Alanı’nda düzenlenen programda konuşan Başkan Ali Kılıç, Terme’de birlik ve beraberlik içerisinde çalıştıklarını belirtti. Kılıç, “İlçemizi daha ileriye taşımak düşüncesiyle omuz omuza mücadele ettik. Birlik olursak aşamayacağımız hiçbir engel olmadığına inanıyorum.” dedi.

MHP Samsun İl Lideri Burhan Mucur, Terme’nin Cumhur İttifakı’nın en güçlü ilçelerinden biri olduğunu belirtti. Yerel seçimlere Cumhur İttifakı ile birlikte gireceklerini belirten Mucur, “MHP ilçe başkanı ve ekibi çok kısa sürede çok güzel çalışmalar yaptı. Bunları zaten Terme ilçemizde de görüyoruz. Tüm ilçe başkanlığını tebrik ediyorum.” ve Terme ilçemizin il başkanlığı olarak bizleri gururlandıran organizasyonuyla bir ve beraberiz.” “Hep birlikte Milliyetçi Hareket Partisiyiz, Cumhur İttifakının da büyük bir parçasıyız.” söz konusu.

Programa MHP İlçe Başkanı Ercan Kaya, AK Parti İlçe Başkanı İsa Baş, AK Parti ve MHP’nin il ve ilçe teşkilatları, sivil toplum kuruluşları, iş insanları ve partililer katıldı.

haberkadirli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu