Haber

Akyazı Belediyesi Olağan Kurul Toplantısında Altyapı ve Üstyapı İşleri Görüşüldü

Akyazı Belediyesi’nin eylül ayındaki olağan meclis toplantısında konuşan Bilal Soykan, “İlçemizin merkez mahallelerinde büyük bir dönüşüm içerisindeyiz. Altyapı ve üstyapı çalışmalarıyla Akyazı’nın geleceğini inşa ediyoruz.”

Akyazı Belediyesi’nin eylül ayı olağan meclis toplantısı Bilal Soykan başkanlığında gerçekleştirildi. 5 gündem maddesinin görüşülerek karara bağlandığı meclis toplantısı öncesinde belediyenin 2 aylık çalışmalarını gösteren video gösterimi yapıldı. Yapılan çalışmalarla ilgili meclis üyelerini bilgilendiren Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, “Akyazı için yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz. Belediyemizin öz kaynaklarıyla 4 mahallemizde yağmur suyu hattı çalışmalarımızı tamamladık. Şu anda SASKİ içme suyu sınırlama çalışmalarını sürdürüyor. İnönü Mahallemizde Gazi Süleymanpaşa’da altyapı çalışmaları tamamlandı. “Mahallelerimizde ve Yunus Emre mahallelerimizde asfalt çalışmalarına başladık. Gruplarımız şu anda Yunus Emre İlçesi sokaklarına asfalt getirmeye devam ediyor. Buradaki çalışmaların ardından altyapısı tamamlanan İnönü ve Yeni Mahalle sokaklarında asfalt çalışmalarına devam edilecek” dedi.

“Akyazı’nın geleceğini inşa ediyoruz”

Soykan, “Sakarya Büyükşehir Belediyemiz ilçemizin kıymetli konularından biri olan içme suyu hattının yenilenmesi konusunda çalışmalara başladı. Ada Caddesi’nde yapılacak çalışmalar adım adım ilerleyecek. SASKİ çalışmaları başladı. Seyfeler Mahallesi ile Yeni Cami arasındaki bölgede de inşallah en kısa sürede tamamlanıp üstyapı çalışmalarına başlayacağız. “İlçemizde alt yapı ve üst yapı anlamında değerli çalışmalara imza atıyoruz. Bu çalışmalarımızla Akyazı’nın geleceğini inşa ediyoruz” dedi. – SAKARYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu