Yaşam

Arzu Sabancı Yalı Çapkını’yla İlgili Paylaşım Yapınca, Sosyal Medya Hakan Sabancı’yı Bir Güzel Diline Doladı!

Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden İstek Sabancı, şu sıralar reyting rekorları kıran ‘Yalı Çapkını’ dizisiyle ilgili bir paylaşım yaptı. Bunu gören toplumsal medya halkı hiç durur mu? Durmadı alışılmış ve İstek Hanım’ın çapkınlığıyla nam salmış oğlu Hakan Sabancı’yı lisanına doladı! ?

Magazin ile az biraz ilgiliyseniz Sabancılar’ın gelini Arzu Hanım’ı tanıyor olmanız lazım. Çünkü kendisi cemiyet hayatının en tanınmış isimlerinden biri.

Ömer Sabancı ile evli olan İstek Hanım’ın üç oğlu var. Hepsi de tanıdığımız isimler zaten. Ama özellikle Hacı Sabancı ve Hakan Sabancı’nın ismini magazin gündeminde pek sık duyuyoruz.

Özellikle Hakan Sabancı, ilgileri ve “çapkınlığı” ile çok konuşulan bir isim!

İlişkiler ortası süratli geçişler yapan ve ismi daima öbür öteki isimlerle anılan Hakan Sabancı’nın Aygün Aydın ile yaşadıkları dün gibi aklımızda…

Tabii sadece Aygün Aydın değil, Hakan Bey’in ismi şimdiye kadar Merve Boluğur’dan tutun da Hadise’ye hatta Şeyma Subaşı’na birçok ünlü kişiyle anıldı.

Neyse… Gelelim asıl konumuza: Arzu Sabancı geçtiğimiz günlerde reyting rekorları kıran Yalı Çapkını ile ilgili bir paylaşım yaptı.

Tabii Arzu Hanım’ın yalı çapkını izlediğini görenler de Hakan Sabancı’ya bir selam göndermeden duramadı.

Dizideki Ferit karakteri de tıpkı Hakan Sabancı üzere varlıklı bir ailenin üyesi ve çapkın bir karakter…

twitter.com

Hatta bunu bir gönderme olarak algılayanlar bile olmuş!

twitter.com

Siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumlara buyurun!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu