Haber

Düzce Belediyesi 45 Milyon Euroluk Kredi Talebini Onayladı

Düzce Belediye Meclisi’nin ikinci oturumu Eylül 2023’te yapıldı. TBMM, içme suyu şebekesinin yenilenmesi için 45 Milyon Euro tutarındaki kredi talebini oy çokluğuyla onayladı.

Düzce Belediyesi’nin Eylül ayı ikinci toplantısı, Belediye Meclis Başkan Vekili Hasan Günden başkanlığında meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi. İlk oturumun meclis tutanaklarının özetinin oybirliğiyle kabul edilmesinin ardından, finansmanı İller Bankası tarafından karşılanacak olan içme suyu şebekesi yenileme çalışması için gündem maddelerinin ilki Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün iznini içeren 45 Milyon Euro tutarındaki kredi talebi görüşüldü. Komisyon görüşünün okunmasının ardından Başkan Yardımcısı Günden, meclis üyelerine projenin hazırlık süreci ve kredi talebinin neden istendiğine ilişkin slaytlarla detaylı bir sunum yaptı.

Projenin Lider Faruk Özlü’nün göreve gelmesinden sonra başlatılan bir çalışma olduğunun belirtilmesi ve kredi kullanım detaylarının içeriği hakkında bilgi verilmesinin ardından gündem maddesinin oylanmasına geçildi. Kredi talebi meclis üyelerinin oy çokluğuyla kabul edildi. – DÜZCE

habercizre.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu