Haber

Geceleri arabada yüksek sesle müzik dinleyenler portakal fırlatarak tepki gösteriyor.

BÜYÜKÇEKMECE’de bir apartman sakini, apartman ve sitelerin bulunduğu sokakta gece geç saatlerde aracını park edip camları açık yüksek sesle müzik dinleyen sürücüye portakal fırlatarak tepki gösterdi. Kadın sürücü ile site sakini arasındaki tartışma çevredekiler tarafından cep telefonu kamerasına yansıdı.

3 Ocak Salı günü Çanakkale Şehitleri Caddesi üzerinde apartman ve sitelerin bulunduğu cadde üzerinde park halinde bulunan otomobilinde yüksek sesle müzik dinleyen kadın sürücü, apartman sakinlerinin yansımalarına neden oldu. Yüksek sesli müzik nedeniyle ikazları duyamayan kadın sürücünün otomobiline bir binanın birinci katındaki bir apartman dairesinden portakal ve mandalina fırlatıldı. Kendisine meyve fırlatan kadın, otomobilden inerek binada oturanlarla tartıştı. Tartışma anları bir mahalle sakini tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Görüntülerde, atılan meyveye atıfta bulunan kadın sürücü, ‘Atmak ne demek?’ tepki verir. Yaşlı bir bina sakininin ‘Allah aşkına sus, hastayım’ dediği duyuluyor. Kadın sürücünün aracına meyve atan bina sakinlerini polise ihbar ettiği belirtildi.

“DEPREM ŞİDDETİ GİBİ ÇOK YÜKSEK SES OLDU”

Bu farklı olayı cep telefonuyla izleyen Mehmet Mert, “Salı gecesi saat 00.00 sıralarında bir ses duydum. İnanın depremin şiddetini desem abartmış olmam. balkon ses sistemi her neyse ses çok yüksek geliyordu karşı apartmanın önüne park etmiş araçta ki bayan ses müzik dinliyordu büyük ihtimalle kapısı kapalı olduğu için arabasından inecek sandım dedi. açın.salona gittim biraz bekledim ama müzik durmadı.Bir kez daha camdan dışarı baktığımda arabaya ceviz, mandalina ve portakalların atıldığını gördüm.hanımefendi indi Arabasına bindirenlere, “Ne yapıyorsunuz, inin, gelin, burası sizin eviniz mi?” “Burası senin evin mi” şeklinde konuşmaya başladı Meyveyi atanlar bayana, “İçerde yaşlı, hasta insanlar var, başka türlü uyaramazdık” dediler. , hanım aradı, memur olduğunu söyleyen şehirdeki hanımın kızı geldi, annem alkolikti, ben bakarım deyince durum yatıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu