Haber

Pehlivan’dan Anneler Günü mesajı

Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Menemen Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Pehlivan, “Hayatının her anında çocukları için yaşayan, sevgi dolu yürekleriyle bizleri koruyan, kollayan, büyüten annelerimiz için ne yapabiliriz. En büyük zenginliğimiz olan tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, tebrik ediyorum” dedi.

Menemen Belediyesi Başkan Yardımcısı Aydın Pehlivan, Anneler Günü münasebetiyle yaptığı açıklamada, mesajında ​​şu ifadelere yer verdi:

Hayatlarının her anında çocukları için yaşayan, sevgi dolu yürekleriyle bizleri koruyan, kollayan ve büyüten annelerimiz için yapabileceğimiz çok az şey var. Annelerimiz en büyük zenginliğimizdir. Peygamber Efendimiz’in “Cennet annelerin ayakları altındadır” hadis-i şerifini motto edinmiş, anneyi baş tacı sayan, biz geleneğin temsilcisiyiz diyen bir kültür ve kültürüz.

Temelde sevgiyle ilgilenen annelerimiz bizler için dünyanın en değerli varlıklarıdır. Annelerimiz bizi ruhunun, ruhunun ve özünün bir parçası olarak gören ve tüm hayatlarını bizim hayatımızı güzelleştirmek için harcayan nadide çiçeklerdir. Baş tacımız, ilk öğretmenimiz, ilk koruyucumuz, sığınağımız, gücümüz olan annelerimiz, şefkatli yürekleriyle sağlıklı, huzurlu ve huzurlu bir toplumsal hayatın tesis edilmesinde değerli bir rol oynamaktadır.

Bu duygu ve niyetlerle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım, şehit ve gazi annelerimiz olmak üzere her türlü zorluğa göğüs geren, şefkat ve huzur pınarımız tüm annelerimizin Anneler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum. , deprem bölgesinde rahmetini Allah’ın rahmetine havale ettiğimiz annelerimiz.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberarmutlu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu